Pracownia Projektowa A4

Nam Możesz Zaufać

Historia

Firmę Pracownia Projektowa „A4” założyłem w 1998 r. Od samego początku pracujemy wspólnie z żoną. Ja, Bartosz Mikulski jestem inżynierem sanitarnym, żona Anna – architektem. Oboje pracowaliśmy w różnych firmach przed rozpoczęciem samodzielnej działalności, jak i na początku jej prowadzenia. Żona pracuje w zawodzie architekta ponad dwadzieścia lat, a od kilkunastu posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Moje doświadczenia z sieciami i instalacjami sanitarnymi trwają od 1994 roku, wiele z tych lat spędziłem na budowach nadzorując pracę zespołów wykonawczych. Od lat współpracujemy na stałe ze specjalistami wszystkich branż budownictwa – elektrykami, drogowcami, konstruktorami, inżynierami sanitarnymi, technologami itp. Projektujemy również na zlecenie większych biur projektowych oraz firm wykonawczych. Staramy się projektować kompleksowo obiekty różnego przeznaczenia i gabarytów. Nie boimy się wyzwań związanych ze skomplikowanymi zadaniami. Nie lekceważymy również małych Inwestorów, którzy poszukują rzetelnej i fachowej usługi projektowej.

Image by Flickr/gtall1


Braliśmy udział w wielu projektach, jako prowadzący, podwykonawcy oraz autorzy pojedynczych opracowań branżowych. W swoim dorobku mamy udział w projektowaniu kilkudziesięciu budynków wielorodzinnych, dwóch laboratoriów, kilku szkół i przedszkoli, sal gimnastycznych, kilkunastu sieci uzbrojenia podziemnego, zakładów mięsnych, ferm drobiu, zespołów pieczarkarni, pawilonów handlowych, hoteli, sal weselnych, hal magazynowych i produkcyjnych, kilkudziesięciu kotłowni oraz wielu domów jednorodzinnych. Z racji posiadanych uprawnień możemy opracować dokumentację rewitalizacji obiektów zabytkowych, w tym również wpisanych do rejestru zabytków. Niektóre z naszych opracowań możecie Państwo obejrzeć na fotografiach.

Wszystkie nasze prace wykonujemy starannie i dzięki temu obiekty realizowane na podstawie naszych projektów nie sprawiają trudności w czasie budowy. Staramy się zawsze skalkulować cenę naszej usługi w sposób rozsądny i akceptowalny dla Państwa. Wychodzimy z założenia, że lepiej robić coś bardzo dobrze niż bardzo tanio.

Chcemy zaproponować Państwu fachowość, rzetelność i uczciwość zawodową. Nie projektujemy byle czego i byle jak. W związku z tym nie podejmiemy się wykonania projektu, co do którego nie mamy przekonania. Nie zgodzimy się na realizację niezgodną z prawem i sztuką budowlaną. Jeśli poszukują Państwo kogoś, kto zrobi jakikolwiek projekt, pod warunkiem, że będzie tani, to przepraszamy, ale to nie my.

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.