Pracownia Projektowa A4

Nam Możesz Zaufać

Historia

Firmę Pracownia Projektwa "A4" założyłem w 1998r. Od samego początku trzon zespołu projektowego stanowi moja rodzina. Ja, Bartosz Mikulski jestm inżynierem sanitarnym, żona Anna - architektem, ojciec Dymitr - konstruktorem. Wszyscy pracowaliśmy w różnych firmach. Z racji wieku to ojciec ma największe doświadczenie zawodowe (40 lat pracy, obecnie na emeryturze). Żona pracuje w zawodzie architekta od 12-tu lat. Prawie od samego początku samodzielnie projektuje najprzeróżniejsze budynki. 


Moje doświadczenia z sieciami i instalacjami sanitarnymi trwają od dziesięciu lat, z których pięć spędziłem na budowach. 


Od kilku lat współpracujemy na stałe ze specjalistami wszystkich branż budownictwa - elektrykami, drogowcami, konstruktorami, inżynierami sanitarnymi. Projektujemy również na zlecenie większych biur projektowych oraz firm wykonawczych. Staramy się projetować kompleksowo obiekty różnego przenaczenia i gabarytów. Nie boimy się wyzwań swiązanych ze skomplkowanymi zadaniami. Nie lekceważymy również małych Inwestorów, którzy poszukują rzetelnej i fachowej usługi projektowej.

Image by Flickr/gtall1


Braliśmy udział w wielu projektach, jako prowadzący podwykonawcy oraz autorzy pojedynczych opracowań branżowych. W swoim dorobku mamy udział w kilkunastu budynkach wielorodzinnych, dwóch laboratoriach, kilku szkołach, salach gimnastycznych, kilkunastusieciach uzbrojenia podziemnego, zakładach mięsnych, fermie kurzej, zespołach pieczarkarni, pawilonach handlowych, kilkunastu kotłowniach oraz wielu domach jednorodzinnych. Niektóre z nich możecie Państwo obejrzeć na fotografiach. 

Wszystkie nasze prace wykonujemy starannie i dzięki temu obiekty realizowane na podstawie naszych projektów nie sprawiają trudności w czasie budowy. 

Staramy się zawsze skalkulowac cenę naszej usłuhi w sposób rozsądny i akceprowalny dla Pańśtwa. Wychodzimy z założenia, że lepiej robieć coś brardzo dobrze niż bardzo tanio.