Pracownia Projektowa A4

Nam Możesz Zaufać

Historia

Firmę Pracownia Projektwa "A4" założyłem w 1998r. Od samego początku trzon zespołu projektowego stanowi moja rodzina. Ja, Bartosz Mikulski jestm inżynierem sanitarnym, żona Anna - architektem, ojciec Dymitr - konstruktorem. Wszyscy pracowaliśmy w różnych firmach. Z racji wieku to ojciec ma największe doświadczenie zawodowe (40 lat pracy, obecnie na emeryturze). Żona pracuje w zawodzie architekta od 12-tu lat. Prawie od samego początku samodzielnie projektuje najprzeróżniejsze budynki. 


Moje doświadczenia z sieciami i instalacjami sanitarnymi trwają od dziesięciu lat, z których pięć spędziłem na budowach. 


Od kilku lat współpracujemy na stałe ze specjalistami wszystkich branż budownictwa - elektrykami, drogowcami, konstruktorami, inżynierami sanitarnymi. Projektujemy również na zlecenie większych biur projektowych oraz firm wykonawczych. Staramy się projetować kompleksowo obiekty różnego przenaczenia i gabarytów. Nie boimy się wyzwań swiązanych ze skomplkowanymi zadaniami. Nie lekceważymy również małych Inwestorów, którzy poszukują rzetelnej i fachowej usługi projektowej.

Projekt architektoniczny docieplenia i elewacji budynku wielorodzinnego przy ul. Kilińskiego w Siedlcach.