Pracownia Projektowa A4

Nam Możesz Zaufać

Historia

Firmę Pracownia Projektwa "A4" założyłem w 1998r. Od samego początku trzon zespołu projektowego stanowi moja rodzina. Ja, Bartosz Mikulski jestm inżynierem sanitarnym, żona Anna - architektem, ojciec Dymitr - konstruktorem. Wszyscy pracowaliśmy w różnych firmach. Z racji wieku to ojciec ma największe doświadczenie zawodowe (40 lat pracy, obecnie na emeryturze). Żona pracuje w zawodzie architekta od 12-tu lat. Prawie od samego początku samodzielnie projektuje najprzeróżniejsze budynki. 


Moje doświadczenia z sieciami i instalacjami sanitarnymi trwają od dziesięciu lat, z których pięć spędziłem na budowach. 


Od kilku lat współpracujemy na stałe ze specjalistami wszystkich branż budownictwa - elektrykami, drogowcami, konstruktorami, inżynierami sanitarnymi. Projektujemy również na zlecenie większych biur projektowych oraz firm wykonawczych. Staramy się projetować kompleksowo obiekty różnego przenaczenia i gabarytów. Nie boimy się wyzwań swiązanych ze skomplkowanymi zadaniami. Nie lekceważymy również małych Inwestorów, którzy poszukują rzetelnej i fachowej usługi projektowej.

Image by Flickr/bgreenlee

Oferujemy kompleksową obsługę zadań projektowych oraz nadzoru budowy, zarówno autorskiego jak i inwestorskiego. Z przyjemnością zaprojektujemmy dla Państwa budynek mieszkalny jedno- lub wielorodzinny, sklep, przychodnię lekarską, a nawet laboratorium chemiczne. Duże obiekty produkcyjne takie jak ferma kurza, czy zakłady mięsne też nie są nam obce. Nie odmówimy wykonania projektu skomplikowanej wentylacji w dużym obiekcie ani sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, czy gazowej. Podejmiemy się wielobranżowego nadzoru budowy niemal każdego obiektu budowlanego. 

Jeśli zechcą Państwo powierzyć nam projekt wymarzonego obiektu, poprowadzimy wszelkie sprawy formalne, przygotujemy niezbędne wnioski do urzędów, złożymy je i odbierzemy w Państwa imieniu. Nie będą Państwo musieli tracić czasu i nerwów na walkę z urzędnikami. Projekt będzie zawsze zgodnyz oczekiwaniami. Przed rozpoczęciem szczegółowego procesu projektowania przedstawimy nasze koncepcje rozwiązań tecnologicznych i architektonicznych, a Państwo zdecydujecie, co Wam się podoba i odpowiada. Będziemy pracować nad nimi aż do momentu, kiedy będziecie zadowoleni. Zawsze staramy się oszczęddzać Państwa pieniądze w trakcie budowy i ekslotacji obiektu. Uprzedzimy o wszystkich niebezpieczeństwach i konekwencjach wybranych rozwiązań. Ostateczne decyzje zawsze podejmuje inwestor.

Oferujemy Państwu projekt kompleksowy, we wszystkich branżach, nie ma konieczności poszukiwania specjalistów. Wszystko załatwimy w Państwa imieniu.