Pracownia Projektowa A4

Nam Możesz Zaufać

Historia

Firmę Pracownia Projektowa „A4” założyłem w 1998 r. Od samego początku pracujemy wspólnie z żoną. Ja, Bartosz Mikulski jestem inżynierem sanitarnym, żona Anna – architektem. Oboje pracowaliśmy w różnych firmach przed rozpoczęciem samodzielnej działalności, jak i na początku jej prowadzenia. Żona pracuje w zawodzie architekta ponad dwadzieścia lat, a od kilkunastu posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń. Moje doświadczenia z sieciami i instalacjami sanitarnymi trwają od 1994 roku, wiele z tych lat spędziłem na budowach nadzorując pracę zespołów wykonawczych. Od lat współpracujemy na stałe ze specjalistami wszystkich branż budownictwa – elektrykami, drogowcami, konstruktorami, inżynierami sanitarnymi, technologami itp. Projektujemy również na zlecenie większych biur projektowych oraz firm wykonawczych. Staramy się projektować kompleksowo obiekty różnego przeznaczenia i gabarytów. Nie boimy się wyzwań związanych ze skomplikowanymi zadaniami. Nie lekceważymy również małych Inwestorów, którzy poszukują rzetelnej i fachowej usługi projektowej.

Image by Flickr/bgreenlee

Oferujemy kompleksową obsługę zadań projektowych.

Z przyjemnością zaprojektujemy dla Państwa budynek mieszkalny jedno- lub wielorodzinny, sklep, przychodnię lekarską, a nawet laboratorium chemiczne. Duże obiekty produkcyjne takie jak ferma drobiu, czy zakłady mięsne też nie są nam obce. Nie odmówimy wykonania projektu skomplikowanej wentylacji w dużym obiekcie ani sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, czy gazowej. Podejmiemy się wielobranżowego projektu budowy niemal każdego obiektu budowlanego.

Jeśli zechcą Państwo powierzyć nam projekt wymarzonego obiektu, poprowadzimy wszelkie sprawy formalne, przygotujemy niezbędne wnioski do urzędów, złożymy je i odbierzemy w Państwa imieniu. Nie będą Państwo musieli tracić czasu i nerwów na walkę z urzędnikami. Projekt będzie zawsze zgodny z oczekiwaniami. Przed rozpoczęciem szczegółowego procesu projektowania przedstawimy nasze koncepcje rozwiązań technologicznych i architektonicznych, a Państwo zdecydujecie, co Wam się podoba i odpowiada. Będziemy pracować nad nimi aż do momentu, kiedy będziecie zadowoleni. Zawsze staramy się oszczędzać Państwa pieniądze w trakcie budowy i eksploatacji obiektu. Uprzedzimy o wszystkich niebezpieczeństwach i konsekwencjach wybranych rozwiązań. Ostateczne decyzje zawsze podejmuje Inwestor.

Oferujemy Państwu projekt kompleksowy, we wszystkich branżach, nie ma konieczności poszukiwania specjalistów.